Baráti találkozó; EarlyAct Mátészalka-Vári Kisvárda

Mátészalkán és Nyírmeggyesen megalapították az 1911-es District első earlyact klubjait.

A fiatalok közösségi programokon, vetélkedőkön vesznek részt. A rendezvények jó hangulatban telnek, a gyerekek nagy örömmel barátkoznak egymással és töltik el hasznosan szabadidejüket. Az osztályokat patronáló klubok segítik az ország minden részéből. Mátészalkáról első alkalommal látogatott egy ötödik osztályos csoport Kisvárdára.
A vendégek fogadásában segítségünkre volt a Vári Emil Társulási Általános Iskola egyik osztálya. A gyerekek vidám bemutatkozó műsorral készültek. Az ezt követő vetélkedő játékos és humoros volt, természetesen már ünnepi hangulatban telt. Hamarosan megérkezett a Mikulás, aki sok ajándékot hozott, és mindenkit jó tanácsokkal látott el. Ezután egy kis uzsonna, és tánc következett.

Reméljük mindenki jól érezte magát, és sok hasznos tapasztalatot szerzett, a baráti találkozó tavaszi folytatását pedig már mindenki nagyon várja!