Short Therm Programme 2011

2011. július 11-17.

Júliusban a rotarista hagyományoknak megfelelően újra cserediákok érkeztek Kisvárdára, ezúttal Törökországból, Olaszországból, Izraelből, Romániából és Belgiumból.

A diákok az egy hét alatt megismerkedtek Kisvárda, Sátoraljaújhely, Sárospatak és Nyíregyháza nevezetességeivel.

Még fontosabb azonban, hogy életre szóló barátságok szövődtek és a fogadó családok vendégszeretetének köszönhetően minden cserediák szívébe zárta Kisvárdát és Magyarországot, valamint mi is sokat tanultunk a cserediákoktól.

Az ősz folyamán izgatottan várjuk annak a négy kisvárdai diáknak az élménybeszámolóját, akik a Rotary csereprogram keretében Kisvárdát és Magyarországot képviselték Franciaországban, Brazíliában, Törökországban és Dániában.

Issawy Amjad (Izrael)

Mugnos Elena  (Olaszország)