Halloween-Parti 2015

Kedves Barátaink, Tisztelt Látogatók!

Szeretnénk megköszönni mindenkinek az érdeklődést, és a támogató részvételt a Halloween-Parti alkalmából.

A rendezvény célja, hogy alkalmat teremtsen adakozásra, segítségnyújtásra. A belépők díjából és a tombolajegyek árából lehetőségünk nyílik jótékony céljaink megvalósítására.

Adventkor megajándékozunk és vendégül látunk gyerekeket, időseket, mindenkit aki aranyvasárnap délelőtt meglátogatja standunkat a sétálóutcában.

Tehetséges tanulókat támogatunk, akik a Rotary nyelvi versenyen, az országos tanulmányi versenyeken, illetve az országos sportversenyeken kiemelkedően teljesítenek.

Az általános iskolás Early-Act Klub tagjainak szervezünk kulturális programokat, játékos vetélkedőket, kirándulásokat megyei és országos szinten is.
Állami gondozott, és sérült gyermekeket támogatunk.

További rendezvényeinken is szívesen látunk mindenkit, számítunk támogató részvételükre!

Köszönettel:
Rotary Club Kisvárda