Hauser Adrienne koncertje

Teltházas zongoraest a Rotary Club Kisvárda szervezésében

Hauser Adrienne művésznő elragadó személyiségével, csodálatos zongorajátékával feledhetetlenné tette a február 12-i ünnepséget, amelyet a kisvárdai Rotary Club rendezett.

A 100. évfordulóját ünneplő Bessenyei György Gimnázium patinás díszterme még ünnepélyesebbé tette az estét, amely során Dr. Nagy Judit, a klub soros elnökének köszöntője után Dr. Nagy Mária, a klub PR felelőse beszámolót tartott a kedves vendégeknek, prezentálva az elmúlt egy év nagyszámú eredményeit, sikereit, jótékonysági, szakmai és baráti programjait.

A klub alapításának második évfordulóján két új klubtag, Pekó László és Matus Attila avatására is sor került.

Köszönetünket fejezzük ki mindenkinek, aki részvételével megtisztelte a hangversenyt és az ünnepséget.