Karácsony a kisvárdai lakóotthonban

A Rotary világszervezet minden tagja számára fontos, hogy a klubok szűkebb és tágabb környezetükben egyaránt odafigyeljenek az ott élő emberekre, és olyan programokat, rendezvényeket szervezzenek, amelyek révén mindenki jobban érezheti magát.

Az adventi forralt bor- és mézeskalács-kínálgatás minden évben remek alkalom arra, hogy az arra sétáló emberek egy kicsit megmelegedjenek, jó szót, baráti jókívánságokat kapjanak.

A kisvárdai Rotary Club megalakulása óta folyamatos kapcsolatban van a lakóotthonban élő fiatalokkal és a dolgozókkal. Az adventkor gyűjtött adományokból, és más rendezvények bevételeiből az otthon gyermekeit támogatjuk, így az ő karácsonyuk is szebb, vidámabb, boldogabb lesz.

2011 karácsonyára a fenyőfa és az édességek mellett számítástechnikai eszközöket vásároltunk, a korábbi években pedig a szobák felszereltségét, vagy éppen az épület állagát igyekeztünk javítani.

Nincs új bejegyzés.