V. Halloween Party

Kedves Barátaink, tisztelt Látogatók!

Szeretnénk megköszönni mindenkinek az érdeklődést, és a támogató részvételt az

V. Rotary Halloween-Party alkalmából.

A rendezvény célja, hogy kikapcsolódás,

szórakozás alkalmával lehetőséget biztosítson adakozásra, segítségnyújtásra.

A belépők díjából és a tombolajegyek árából lehetőségünk nyílik jótékony céljaink  megvalósítására.

A defibrillátorhoz korábban már biztosítottuk a támogatást, így az alábbi célok kerülnek előtérbe.

Adventkor megajándékozunk és vendégül látunk gyerekeket, időseket, mindenkit aki aranyvasárnap délelőtt meglátogatja standunkat a sétálóutcában.

Tehetséges tanulókat támogatunk pályázati formában anyagilag, akik az angol nyelvi versenyen, az országos tanulmányi versenyeken, illetve az országos sportversenyeken kiemelkedően teljesítenek.

Az általános iskolás Early-Act Klub tagjainak szervezünk kulturális programokat,

játékos versenyeket, megyei és országos szinten is.

Patronált osztályunk, kisvárdai gyerekek  számára biztosítjuk a „Csodaceruza” folyóiratot.

Állami gondozott gyermekek, hajléktalanok támogatása.

További rendezvényeinken is szívesen látunk mindenkit, számítunk támogató részvételükre!

Köszönettel:

Rotary Club Kisvárda