Emléktábla-avatás 2013. április

Szent-Györgyi Albert Nobel-díjas tudós, 1936/37 - ben a Rotary Club Szeged elnöke hitvallásának is felérő meghatározása szerint:

"Rotariánus mindenki, aki elsősorban nem érvényesülni, hanem szolgálni akar, aki mást nem ütni, de megérteni akar, aki meg van győződve arról, hogy az építés több mint a rombolás, az együttműködés több mint a civakodás...".

Reméljük, az emléktábla hirdetni fogja az itt élők és a  vendégek számára egyaránt, hogy a városban rotary club működik, és a klubtagok mindent megtesznek hogy méltóak legyenek elődeikhez.

Az elmúlt négy évben a klub számtalan esemény, rendezvény kezdeményezője és megvalósítója volt. Az idei tavasz is bővelkedik baráti és jótékonysági programokban. Legjelentősebb a tehetséges fiatalok támogatására fordított figyelem, a kétszázezer forintos nyelvi verseny díja, és a százezer forintos "Ígéretes tehetségért Rotary-díj". További információk a https://rotarykisvarda.eoldal.hu/ honlapon.

Új tagként köszöntjük szeretettel, és sikeres rotary-éveket kívánunk
Dr. Novák Miklósnak!

p8051424.jpg